Foutloos leren lezen en spellen. Wij helpen!
Leden login

Bent u op zoek naar een remedial teacher van abcTaal.nl? Op onderstaande kaart vindt u alle remedial teachers die actief met onze methode aan de slag zijn.

Via deze link  Ledenlijst  vindt u een lijst met leden op provincie gesorteerd.

Filter by

TitelCategorieAdresOmschrijving
Angelina de Leeuw Noord Holland Zesstedenweg 126 1613KC Grootebroek 06-57587863 abctaalstedebroec@outlook.com
Annette van Lieshout Zuid Holland Lippe Biesterfeldweg 40 2552 EC Den Haag 06-11011275  avliesho@ziggo.nl
Annette van Lieshout Zuid Holland guldeland 25, 2291 VG Wateringen 06-11011275  avliesho@ziggo.nl
Atty Boxman-Vis Utrecht Kouwerplantsoen 74 3571 LX Utrecht 030-2710646 06-38302745 aboxman_vis@casema.nl
Bea Pettinga-Vukkink Overijssel Industriestraat 36 7451 BB Holten 054-8362831 petti001@hetnet.nl
Cateau Kooiker-van der Hoog Noord Holland de Grote Wielen 10 1187 LJ Amstelveen

020-6459983
06-52108097
info@aandachtvoortaal.nl
www.aandachtvoortaal.nl

Chantal Willems Limburg Op het veldje 27, 6372RZ Landgraaf dinges1975@gmail.com
Corry Coppens-Jansen Noord Brabant Kennedylaan 12 5242 BB Rosmalen fam.coppens@home.nl
Egbertha Stolk-Wesseling Lelystad Eurosingel 202 8253 EE Dronten 0321-830883 egbertha@live.nl
Emma van Keimpema Friesland H. de Vosweg 22 8411 VK Jubbega 06 38 12 12 82 info@praktijkyarka.nl www.praktijkyarka.nl
Esther Antvelink-de Bree Noord Holland Borgerweg 15 2111 CG Aerdenhout 023 - 5248602 06 - 12308255 esthercathelijnedebree@yahoo.com
Hanny Beerens Noord Brabant JoannesXXIII-straat 3 5258LZ Berlicum hanny.beerens@gmail.com
Ina Hotting-Visser Utrecht Ijzerwerf 14 3433 DH Nieuwegein 030-2658313 ina@hotting.eu
Ivonne Sleutjes-Plieger Noord Brabant Esscheweg 34, 5271 NB Sint-Michielsgestel,

073 55 17 779

f.sleutjes@planet.nl

 

Jan de Leeuw Gelderland Heppertsestraat 14 6628 AJ Altforst 0487-541678 jmdleeuw@kabelfoon.nl
Jolien Fokkens Drenthe Makkum 35 9411 TH Beilen 0593-540141 info@devuurtoorn.nl
Jorien Koedam Noord Brabant Baarsven 9 5052 CA Goirle 013-5340755 jorien59@home.nl
José van Esch Noord Brabant Merwedelaan 29 5463 JL Veghel 0413-350941 info@josevanesch.nl www.josevanesch.nl
Magda Bonekamp Noord Brabant Taxandrialaan 45, 5283 MA Boxtel

0411-623240 magdabonekamp@gmail.com

Margit Kiewit-van Ijzeren Noord Brabant Dukaatstraat 19 5237 NA 's-Hertogenbosch 073-6416212 kiewit@planet.nl www.florescens.nl
Marian Wuestman Utrecht G.van Nijenrodestraat 112 3621 GM Breukelen 0346-252118 06 - 1885 7545 info@spellex.nl www.spellex.nl
Marieke Wijkmans-Hoorn Noord Brabant Molenhoek 1A 5251 EK Vlijmen 073-5112531 06-42137154 mariekewijkmans@home.nl
Marije Schippers Noord Brabant Kromstraat 130 F 5345 AE Oss Logopediepraktijk ‘met klank’ 06-38909492 marije.schippers@xs4all.nl
Marjohn van de Ven Noord Brabant Pettelaarseweg 280 5216 BZ s-Hertogenbosch 073-6147162 marjohnvandeven@hotmail.com
Marjolein van Muijden Noord Holland ijsbaankade 27 1271 GC Huizen 035-5240586 06-28202463 marjoleinvanmuijden@gmail.com
Marlies Daandels-van Heumen Noord Brabant Brouwerstraat 9 5271 XR Den Dungen

073-8506911
0651032640
info@abcpraktijkmarlies.nl
marliesvanheumen@home.nl

Martine Timmer Noord Brabant Jan Maurits van Nassaustraat 47 5018CJ Tilburg 06-23329034 martine@timmeraantaal.nl
Merlin Breinburg Caribisch Nederland Kaya Buni # 8 Antriol Bonaire 0059-97176027 Jmerlin73@live.nl
Mia van der Westen Gelderland Knoevenoordstraat 36 6971 LK Brummen 0575-562524 miavanderwesten@zonnet.nl info@lekkerleren.nl
Monique Mulders Noord Brabant Spekstraat 15 5275 JG Den Dungen 073-5941044 06-49996100 m-mulders@kpnplanet.nl
Nicole Oome Noord Brabant Schepenhof 7 5165 VS Waspik 06-48118749 Nicole-oome@home.nl
Peter van Kessel Gelderland Hoofdstraat 63 4265 HJ Genderen 0416-352344 petervkessel@wxs.nl www.rthulp.nl
Renilde Bersi Noord Brabant Steltacker 21 5095 BZ Hooge Mierde

06-23750022
info@lereninzicht.nl
www.lereninzicht.nl

Ria Brummelman - Roeterdink Gelderland Reeverweg 48 7217TG Harfsen 0573431266 06-20488529 hbrummelman@hetnet.nl
Ria Krijgsman Utrecht MW Leinweberlaan 12 3971KZ Driebergen 0343-520940        ria.krijsman@hetnet.nl
Rieneke van der Hoff Gelderland Middellaan 2 6881 RP Velp 06 22588089. r.vanderhoff02@hetnet.nl www.taalhulpinvelp.nl
Saskia Bosch Zeeland Van der Poest Clementstr. 22 4443 AM Nisse 0113-572244 smbosch@kwaliteitscentrumdyslexie.nl http://kwaliteitscentrumdyslexie.nl
Tiny Gulpers Limburg Felix Ruttenstraat 2 6372 KV Landgraaf 045-5311810 tgulpers@hotmail.com
Wieneke Smeets Noord Brabant Jan Frankenstraat 70 5246VC Rosmalen 073-6143807 06-40417275 wienekesmeets@gmail.com
Wil Andriessen Noord Brabant De Gouden Regen 5 5831 RT Boxmeer

0485-522172
06-22605841
wilandriessen@ziggo.nl

Willeke van Heumen-van Schijndel Noord Brabant Eerste Morgendreef 7 5233 NC s-Hertogenbosch 073-6449889 wvheumen@home.nl www.willekevanheumen.nl

Contactformulier

*

*
*

* Verplicht veld
Email wordt verstuurd ...

Bedankt, uw email is verstuurd. We zullen zo snel mogelijk contact met u opnemen.